Игра 1 - Екарта дневно членство 99ден.

Код на производот: ekdc

Залиха: 31

Цена: 99 ден.

Екарта членството можете да го искористите да купите услуга на попуст

Дневно членство е 99 денари и можете да направите нарачки со назначените попусти во следните 24 часа одкако операторот ќе ви испрати кодови за попуст.

Ве молиме во забелешка напишете кој производ сакате да го добиете на попуст.

Ваучерот Важи само за Игра 1

Со секое купување на дневно членство. Имате можност да учествувате во наградна игра и да добиете подарок.

Кодот за учество можете да го искористите за понудените подароци по желба и ќе го добиете во порака.

 

За било какви прашања консултирајте се на телелефон 078 28 44 33 - Viber  +38978284433 email - info@ekarta.mk

Ви благодариме на довербата.

Напиши коментар

Забелешка : HTML не е преведен!

Гласај: Лошо Добро

Внеси го кодот подолу: