ebook - Како да изработите профитабилна онлајн продавница?

Код на производот: ebook1

Залиха: 821

Цена: 2,890 ден.

Назив на прирачникот

Како да изработите профитабилна онлајн продавница?

Туторијал за почетници – Комплетен Dropshipping туторијал

Како да го искористите АлиЕкспрес и да изградите профитабилна  онлајн продавница?

 

Цена на e-book: 299 ден (Добиј 30% попуст со регистрација на емаил на shopify.vo.mk)

Вредност: 147 евра (e-book + Комплетен Видео туторијал)

 

Добредојдовте на Првиот Воведен Dropshipping туторијал изработен од Екарта како официјален Shopify партнер.

Со помош на овој прирачник ќе научите како да изработите профитабилна продавница од нула.

НЕ се потребни никакви претходни знаења за онлајн продавници или напредни програмерски вештини. Доволно е да знаете да го вклучите компјутерот и да користите Chrome, е-маил и Facebook.

 

Какви вештини треба да се поседуваат?

·      Нема потреба да имате искуство со Shopify, Aliexpress, Dropshipping или eCommerce

·      Нема потреба од претходно техничко или програмерско искуство – доволно е да знаете да користите Chrome

·      Потребни се желба и страст да научите и да изградите финансиски стабилна иднина

·      Дел од курсот е како да направите онлајн продавница со Shopify, а Екарта како партнер ви нуди можност да добиете 14 дена тест период со регистрација на линкот подолу.

 

Што ќе добијам од курсот?

·      По завршување на курсот ќе имате направено профитабилна онлајн продавница која може да ве донесе во позиција да го смените вашиот начин на живот и да го избегнете традиционалното работно време од 8 до 16 часот.

 

Која целна група е таргет на курсот?

·      Почетници кои сакаат да научат и имаат желба да изградат онлајн продавница преку која ќе си обезбедат финансиски стабилна иднина;

·      Сопственици на бизниси кои сакаат да добијат основни информации за начинот на работа на e-commerce решенијата (решение за онлајн продавница);

·      Доколку размислувате да започнете онлајн продавница или да ја додадете или имплементирате на постоечка компанија тогаш дефинитивно ова е корисно за Вас.

 

Совет: Потребни се минимални технички познавања, секој може да го сработи ова! Не ја пропуштајте шансата денес да започнете да заработувате на интернет!

Напиши коментар

Забелешка : HTML не е преведен!

Гласај: Лошо Добро

Внеси го кодот подолу: